Žluté, růžové a bílé zlato: 3 TOP kombinace

V módě jsme porušili již takřka všechna pravidla. Jedno z nich se bojí však porušit téměř každá žena – kombinovat zlato a stříbro. Přečtěte si naše rady, jak na to. 

Žluté zlato a stříbro – S touto kombinací střídmě

Tyto dva kovy jsou jako dva odlišné světy. Proto při této kombinaci vybírejte minimalistické šperky nebo geometrické tvary. Ideální kombinací pro začátek jsou hodinky doplněné jemným náramkem, kdy jsou oba šperky z rozličného kovu.

zlaté a stříbrné šperky
Zlato a stříbro – TOP kombinace

Vyzkoušejte také kombinaci zlatého prstenu se stříbrnými náramky nebo je doplňte o další barvy. Drahokamy tmavé barvy přechod mezi zlatem a stříbrem zvýrazní, světlé kameny jej naopak zjemní.

Jste-li odvážnější, kombinujte zlato a stříbro na vrstvených náhrdelnících a řetízcích, ale i zde platí, že méně je více.  

Růžové zlato a stříbro k světlému oblečení

Ideální spojení barev pro věčné romantiky. Tyto dva kovy se naprosto perfektně a také nápaditě doplňují s bílým, světle modrým a růžovým nebo zeleným oblečením.

Zazáří také s černou, naopak se vyhněte metalickým barvám. Pro tuto kombinaci jsou vhodné šperky ve vintage stylu, případně jeden mohutnější šperk doplněný o jemnější v jiném kovu.  

Zářivě bílé zlato a stříbrné přívěsky  

Tuto chladnou kombinaci si mohou dovolit i velmi konzervativní lidé. V tomto případě je jen na vás, jaké šperky volíte a v jakém poměru jednotlivé kovy sladíte. Řetízky ze zářivého bílého zlata mohou zvýraznit stříbrné přívěsky v tmavším odstínu.

Také čtete:  Pět nejdražších šperků světa

Stejně tak můžete kombinovat náramky a prsteny. Tmavší barva stříbra dovolí vyniknout oslnivě zářivému bílému zlatu.   

Rozhodně se nebojte kombinovat zdánlivě nekombinovatelné. Při troše opatrnosti a inspiraci na internetu dosáhnete zajímavých efektů. Spojení obou kovů krásně vynikne na tmavší pokožce nebo v kombinaci s červenou barvou.

Vyzkoušejte kombinaci obou kovů a jejich vzájemnou harmonii. především v létě, kdy se můžete při svých experimentech doslova vybláznit.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *