Prstýnky k vašemu zasnoubení

Dříve, než si snoubenci u obřadu navzájem vymění snubní prstýnky na důkaz lásky a jako stvrzení svého manželského svazku, mělo by se konat zasnoubení. S tím souvisí zásnubní prstýnek, který ve většině případů dává muž ženě.

Jak však tento okamžik udělat nezapomenutelný a jednoduše dokonalý? Pojďme se podívat na pár tipů, jak může žádost o ruku proběhnout.

Romantické výročí

Většina žádostí o ruku proběhne při výročí vztahu. Ať už spolu dva lidé chodí rok či pět, měla by žádost o ruku být v každém případě z lásky a vztah by se tím měl zase o krůček posunout.

Často probíhá vyslovení třeba u romantické večeře při svíčkách v oblíbené restauraci či na dovolené nebo jen při pohodovém večeru doma u dobrého vína. Není potřeba házet prsten do sklenice s šampaňským, nebo jej schovávat do kousku dortu, který si dáte jako dezert, tím se pak může situace zbytečně zkomplikovat, důležité však je, aby vše bylo řádně utajeno a následně se vyřklo ono očekávané „ano“.

Na místě předání prstýnku si dejte záležet

Nebývá výjimkou, že přijde žádost o ruku v místech, která pár navštěvoval již v minulosti, nebo se zde dokonce setkal po prvé. Místa, která se nám vryjí do paměti, často slouží k důležitým okamžikům, jako je žádost o ruku. Někdy se holt pokleká v závěji sněhu, uprostřed zoologické zahrady, na lesní pěšině, jindy na romantické pláži. Důležité je mít s sebou prstýnek a opět připravit krásný zážitek nejen pro budoucí manželku.

Také čtete:  Vybíráte prstýnek?

Vyměňte si prstýnky netradičně

Jestli si pár libuje v adrenalinu, nevšedních zážitcích a velkých překvapeních, může být žádost o ruku provedena třeba při seskoku padákem, při letu balonem, vyhlídkovém letu ve vrtulníku, při potápění či jiné nevšední aktivitě. Důležité je mít po ruce prstýnek a vědět, že dotyčná osoba další nálož adrenalinu a emocí zvládne.

Je libo po Americku?

Z televizních obrazovek známe žádosti o ruku, které proběhnou na stadionu při fotbalovém, basebalovém či hokejovém zápase. Na velkoplošné obrazovce je záběr na muže, který s prstýnkem v ruce poklekne před svou vyvolenou, a ostatní diváci pak nadšeně reagují, když žena přikývne.

Na naše poměry je tento způsob možná dosti okázalý, ale proti gustu…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *