Pět tipů na originální dárky pro muže

Spousta lidí se domnívá, že šperky jsou určeny výhradně ženám. Proč však tohle feministické pojetí. I muži přece mohou být stylově a vkusně ozdobeni a nejsou tím myšleny zrovna náušnice či briliantové prsteny. Z následujících tipů můžete čerpat inspiraci, až budete chtít své drahé polovičce mužského pohlaví koupit něco hezkého. 

Každý správný chlap musí vědět, jaký je čas 

Hodinky jsou nepostradatelným doplňkem většiny mužů. I když je mnohdy nevnímáme jako šperk, tak jím většinou jsou. Neplní tak jen funkci praktickou, ale i estetickou a každý správný gentleman nebo úspěšný businessman by měl mít na svém zápěstí nějaký originální kousek, který jej bude charakterizovat. 

Pánské hodinky – móda nebo nástroj k popohánění žen?

Náramky nejsou jen ženskou záležitostí 

Náramky si vedle žen hojně oblíbili i muži. Jejich provedení je jednodušší, avšak řetízek z cenného kovu může rázem změnit celou image každého chlapa. Na výběr je velká řada typů i motivů z nejrůznějších materiálů.

Na své si tak přijdou jak tvrdí chlapi, tak i ti, co se nestydí za to, že mají rádi vkusné a hezké věci. 

Manžetové knoflíčky ještě nevymřely 

Móda manžetových knoflíčků rozhodně není out. Stále se jedná o pánský doplněk, který je-li vhodně sladěn s oděvem, dokáže udělat naprosté divy. Luxusní knoflíčky z bílého či žlutého zlata symbolizují prestiž jejich nositele, a tak, pokud vaše drahá polovička ještě žádné takové doma nemá, určitě si vezměte inspiraci třeba pro blížící se narozeniny či výročí. 

Řetízky jdou stále s dobou 

Nad pánským řetízkem kolem krku se dnes snad nikdo nepozastavuje. Je symbolem vkusu, stylu či příslušnosti k určité skupině. Nemusíte být zrovna slavný rapper nebo vyznavač hip-hopu, abyste si mohli řetízek vzít. Existuje nepřeberné množství střízlivých a hlavně vkusných variant, které jistě potěší spoustu mužů. 

Také čtete:  Pro muže: 8 důvodů, proč ženy milují šperky.

Na řetízek patří přívěsek 

Řetízek a přívěsek k sobě patří jako nerozluční kreslení hrdinové Jája a Pája nebo Bob a Bobek. I muži proto mohou na krku nosit něco, co zdůrazňuje vztah k milované osobě, oblíbené aktivitě, nebo co charakterizuje je samotné. Muži rádi nosí přívěsky se znamením zvěrokruhu, jménem dítěte či manželky, ale i se symbolem oblíbeného sportu v podobě míče nebo hokejky. 

Možnostem se v tomto ohledu meze nekladou, tak nezbývá, než z nepřeberné nabídky vybrat ten pravý, který udělá dotyčné osobě radost. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *