Náušnice z bílého zlata na 10 způsobů

Náušnice z bílého zlata jsou skvělou volbou! Tento článek berte spíše jen jako pro přehled, jaké druhy náušnic z bílého zlata se nosí a jak s nimi můžete naložit:-)

Dětské náušnice z bílého zlata 

Pokud už vaše malá krasavice odrostla batolecímu věku a začíná projevovat zájem o parádu, jakou nosí maminka, nebo si všímá toho, co nosí kamarádky, možná by neuškodilo trošku obměnit její zatím zřejmě jediné ozdůbky.

Dětské náušnice z bílého zlata jsou k dostání v nepřeberném množství, takže jistě nebude problém vybrat přesně to, co bude malé parádnici slušet.

Náušnice

Bílé zlato je velmi oblíbené nejen u dospělých, ale i u dětí. Ať už vyberete jednoduchý motiv, nebo třeba složitější a ozdobný, nikdy nešlápnete vedle. Velmi oblíbené jsou třeba kytičkové vzory, berušky či srdíčka, meze se nekladou ani barevným kombinacím, které jsou také k dostání v hojném počtu. 

Dámské a dívčí náušnice z bílého zlata jako krásný dárek

Někdy si z nás osud udělá legraci a podaří se mu kousek, který může zpříjemnit, ale také znesnadnit člověku život. Řeč je o narození dítěte, na tom by nebylo nic neobvyklého, pokud se však očekávaný přírůstek narodí ve stejný den jako maminka, je o zábavu a radost dvojnásobně postaráno.

Když pak o pár let později jakožto otec a manžel v jednom přemýšlíte, čím udělat vašim osudovým ženám radost v den jejich narození, tak se můžete pěkně zapotit. Originálním a současně krásným dárkem mohou být dámské a dívčí náušnice z bílého zlata.

Také čtete:  Tři typy náušnic pro každou příležitost

Vybrat lze kousky v podobném designu, které potěší velkou i menší oslavenkyni a současně jim tímto vytvoříte nádhernou památku. 

Visací náušnice z bílého zlata na tisíc způsobů 

Ilustrační obrázek – visací náušnice z bílého zlata

Každá žena dozajista ví, kolik variant mohou mít šperky v podobě náušnic. Nekonečné množství blýskavých a cinkavých skvostů bychom asi nikdy nespočítali. Visací náušnice z bílého zlata jsou jedním z oblíbených typů těchto cingrlátek. I ony, byť spadají do zvláštní kategorie, mají tisíce podob a verzí.

Mohou být řetízkové, kruhové, podlouhlé, oválné, nejrůzněji tvarované, zdobené kamínky, pískované, ryté i s perličkou. Ve stovkách provedení můžeme vybírat přesně ty, které se kupříkladu hodí ke svátečním šatům, nebo k novému kostýmku do práce.

Visací náušnice rády volí ženy s krátkými vlasy, díky nimž je zdůrazněna jejich ženskost, a šperky současně krásně vyniknou. 

Náušnice kruhy bílé zlato – Tohle stále frčí

Kruhy, kroužky, tenké, široké, velké, osázené kamínky, jednoduché či masivní. O čem je řeč? No přeci o náušnicích. Náušnice ve tvaru kruhu frčely ve velké míře v osmdesátých a devadesátých letech, neznamená to však, že jim už odzvonilo.

Zatím své poslední slovo neřekly a nevypadá to, že by tomu mělo v brzké době být. Kruhové náušnice, jsou-li navíc vyrobeny z bílého zlata, jsou vkusným módním doplňkem.

Decentní kroužky, které jsou často zdobeny kamínky, se hodí téměř pro všechny příležitosti. Velké tenké kruhy, ale i ty masivnější pak zase ozvláštní outfit v případě, kdy se chytáme třeba na letní párty u bazénu. 

Také čtete:  Tři typy náušnic pro každou příležitost

Náušnice z bílého zlata pecky. To jest oblíbený šperk nás všech

Pecky nenajdeme jen v útrobách čerstvého letního ovoce, ale také ve vitrínách zlatnictví, v internetových obchodech, ale hlavně ve šperkovnicích mnohých žen a hlavně na jejich uších. Náušnice zvané pecky patří mezi velmi oblíbený typ šperků.

Lze je nabírat v mnoha variantách, avšak mezi ty nejvíce žádané jsou bezesporu kousky, vyrobené z bílého zlata. Častým způsobem uchycení těchto náušnic je takzvaný motýlek nebo šroubek.

Díky oběma variantám se drobné šperky z ušních dírek nevyvléknou a nedojde k jejich nechtěné ztrátě. Pecky jsou oblíbené také kvůli nevyčerpatelnému množství vzorů.

Od prostých, avšak krásných kamínků, můžeme mít na uších třeba motivy ovoce, zvířat, dětských nožiček, ale i značky svého oblíbeného auta. 

Náušnice z bílého zlata se zirkony jsou nejvyužívanější varianta

Náušnice z bílého zlata se zirkony
Náušnice z bílého zlata se zirkonem

Ideálním zdobením náušnic jsou drahé kameny. Zirkony, které jsou díky svým vlastnostem jedny z nejužívanějších, jsou pro tento druh šperku jako stvořené. Nejen, že jsou na první pohled k nerozeznání od drahých diamantů, avšak jsou dostupné téměř pro všechny, ale dá se s nimi také pěkně čarovat.

Mohou být čiré a nádherně třpytivé, ale také v různých barevných provedeních, velikostech i tvarech. V případě náušnic z bílého zlata může zirkon tvořit jejich dominantu, kdy jsou často k vidění třeba visací náušnice s různě tvarovanými zirkony, ale třeba i kroužky, pecky či další druhy šperků s jemným romantickým zdobením těmito blyštivými kamínky.  

Náušnice z bílého zlata s diamantem nejsou pro každého…

Diamanty jsou nejen nádherným a vzácným nerostem, jsou také opředeny spoustou pověr a bývá jim přisuzována velká moc. Kupříkladu se v minulosti tradovalo, že tento drahokam dokáže léčit různé neduhy od únavy, nevolnosti až po psychické nemoci.

Také čtete:  Tři typy náušnic pro každou příležitost

Věřilo se také tomu, že diamant dodá člověku sílu a odvahu, a proto mnozí válečníci vyráželi do boje nejen se zbraněmi a brněním, ale i s těmito cennými kameny.

Dnes naštěstí používáme diamanty pro účely ryze zkrášlovací, ale kdo v jejich sílu věří, určitě by je měl mít stále při sobě. Ideálním řešením můžou být třeba náušnice z bílého zlata, zdobené jak jinak, než krásnými diamanty. 

Náušnice pro miminka z bílého zlata 

Většina z nás neodolá nakouknout do kočárku na roztomilé miminko. Někdy při pohledu na dítě mírně znejistíme, zda se jedná o děvčátko či chlapce.

Oblečení pro novorozence se dnes striktně neřídí protokolem, a tak se stává, že rozkošné děvčátko má modré bodyčko a chlapeček zase nosí červenou mikinu.

Jedinou spolehlivou jistotou v tomto směru můžou zajistit náušnice.

Maminky se jejich aplikaci často brání a obávají se, že dítko bude zákrok bolet, je to však velmi rychlá záležitost a pohled na malou princeznu, které se v ouškách blýskají náušnice z bílého zlata, často zdobené vkusným barevným kamínkem, prostě stojí za to. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *