Koupit si cetku nebo pravý šperk? Půjde to poznat?

Pozor: Tento krátký článek píše muž, který má sklony pozorovat. Ostatně jsem se tuhle vlastnost přiučil v pokru.

Všímám si Vašich náušnic, pokud jdou vidět. Všímám si Vašich náhrdelníků, pokud je chcete ukázat a nemáte je příliš schované pod trikem nebo mikinou. Všímám si – a teď to neberte zle – Vašich prstenů. Ruce a nohy jsou oblasti, které muž zkoumá skoro jako první. Obzvlášť, pokud se nám daná žena líbí.  

Když už se na ruce zahledíme, jako první nás zaujmou prsteny a to, na kterém prstu se daný ornament nachází Není na prostředníku ani prsteníčku? Super.  

Tím chci zpočátku jen naznačit, že byste měly vědět, z jakého důvodu si šperk pořizujete. Asi bych to shrnul takhle: To, jakou část svého těla chcete ukázat, k tomu si pořiďte daný šperk. Jsou to jen ruce? Ostatně v zimě to je spíš jediná možnost. Budete nosit prsten…. Ale k hlavní otázce.  

Ušetřit za napodobeninu nebo investovat do kvality? 

Teď si říkáte: 

Koho by to nezajímalo? “Jde o to, jestli ušetřím až tisíci koruny!” 

Nebo: “To je jasný přece, kdo by si kupoval ne-dokonalý šperk?” “To je zas článek.” 

Ve skutečnosti, při Vašem rozhodování před koupí, pak mnohdy sáhnete po levnější variantě, protože “to stačí”. Může to být tím, že jste nenašly pravý důvod, proč do šperku investovat více, nebo máte málo informací, v čem krása pravého diamantu spočívá, přesycenost informacemi z různých diskusí, apod.

Také čtete:  Růžové šperky, díky kterým se odlišíte

Jste výjimečná (nebo vaše žena je výjimečná), řiďte se vlastními pocity. Už jen právě ty Vám můžou naznačit, jak to doopravdy cítíte a co chcete. To určitě znáte… 

Nejenom, že jste výjimečné, ale jste i krásné. Teď se hodí asi nejpřesnější otázka. Chcete být ještě krásnější? Ať už jste na kterémkoli stupni krásy, pravé stříbro na Vašich rukou, které bude oslepovat (dobře, přitahovat zrak) kolemjdoucích mužů, Vám teprve dodá ten poslední chybějící bod k Vaší úplnosti.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *