Diamanty v prstenech nebo náušnicích

Diamanty jsou věčné… I když tato fráze není žádnou novinkou, je pravdivá. Nemusíme být zrovna James Bond, abychom věděli, že pro tento úchvatný cenný kámen by spousta lidí udělala cokoliv. Ruku na srdce, spousta žen…

Pojďme se tedy podívat blíže na nejrůznější typy šperků, ve kterých se diamanty objevují nejčastěji.

Prsteny, prsteny, prsteny…

Jedním z nejoblíbenějších způsobů užití diamantů jsou dozajista prsteny. Hvězdami mezi diamantovými prsteny jsou samozřejmě ty zásnubní, zde platí, čím větší kámen, tím lepší, ale ani prsteny snubní či jen tak z lásky, na památku, k výročí, k důležité životní události, které se budou třpytit diamantem, nejsou jistě k zahození. Prsteny s diamanty malými, velkými, s jedním i několika kousky. Všechny jsou krásné a dozajista udělají obdarovaným radost.

zásnubní prstýnek s diamantem
Prsten s diamantem – pravděpodobně zásnubní

Diamantové náušnice

Diamantové náušnice, už jen to označení zní luxusně, co teprve samotný pohled na ně a úchvatný vzhled dam, které je obléknou.

Diamanty mohou náušnice zdobit, nebo být přímo jejich dominantou. V každém případě se bude jednat o skvostný kousek šperku, který budou všichni závistivě i obdivně okukovat. Nevyplatí je proto pečlivě ukrývat ve své šperkovnici, ale vzít je také někam ven.

Nebo je libo diamantový náhrdelník?

náhrdelník s diamantem
Diamantový náhrdelník

Náhrdelníky jsou elitou mezi šperky. Ty, které se mohou pochlubit označením „diamantové“, jsou ligou nejvyšší. Diamanty osázené náhrdelníky jsou jako stvořeny pro velké události. Slavnostní večeře, večírky, divadelní představení, plesy, svatby, oslavy, všechny tyto okamžiky si zaslouží, aby se na ně diamantový náhrdelník na krku své majitelky podíval.

I obyčejný náramek se může proměnit ve skvost

I když náramky samy osobě nepatří mezi nejoblíbenější šperky, jsou-li osazeny diamanty, je z nich rázem doplněk, který by žena nejraději nikdy neodložila. Stejně jako náhrdelníky, zaslouží si diamanty na náramcích navštívit řadu významných a slavnostních událostí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *