5 základních šperků do vaší šperkovnice

Stejně, jako si vytváříme svůj šatník, měli bychom si vytvářet i základní šperky, které by ve šperkovnici rozhodně chybět neměly. Jedná se o kousky, které lze kombinovat s jinými a lze je vzít na sebe na pracovní pohovor i na schůzku s kamarádkou.  Jaké šperky vám nesmí tedy chybět?  

Jednoduché napichovací náušnice 

Nenápadná krása, která rozněžní a rozzáří vaši tvář. Tato stálice ve šperkařské síni slávy si zaslouží vaši pozornost. Hodí se pro každou ženu, na noční akce i denní nošení. Dají se kombinovat s jakýmkoliv oblečením i dalšími šperky.

Klasický diamant můžete nahradit třeba zirkony nebo umělými kamínky, které jsou levnou verzí drahokamů a polodrahokamů. Pokud máte jen jedny tyto náušnice, zvolte čirou barvu kamínků. 

Zejména náušnice s bílým zlatem jsou dnes velice populární, trendy a zejména velice dobře „přijatelné“ společností. 

Řetízek s přívěskem pro výraznější výstřih

Pro ženy, které nosí rády výraznější výstřihy, jsou skvělou volbou řetízky s přívěskem. Decentně a nenápadně působí menší ovál nebo půlkruh. Univerzální délka je 45 cm. Jste-li drobnější, postačí vám 40 cm. Přívěsky se hodí k topům, šatům i jednoduchému tričku.  

Jednoduchý náramek zdobený diamanty

Náramek s diamanty
Náramek s velkým diamantem

Jednoduchý a ohebný náramek zdobený diamanty, zirkony, perlami nebo barevnými kamínky. Doplní váš vzhled v letních šatech, ale i v kostýmku manažerky. V souladu s vašim stylem můžete zvolit i stříbrný náramek s několika přívěsky nebo celoperlový náramek.  

Výrazný náhrdelník upoutá pozornost

Pro speciální společenské události by vám ve šperkovnici neměl chybět ani výrazný náhrdelník. Hodí se na svatbu, ples, významnou oslavu i premiéru v divadle.

Také čtete:  Žluté, růžové a bílé zlato: 3 TOP kombinace
Velký náhrdelník
Výrazným náhrdelníkem nic nezkazíte

Výraznější náhrdelník je na tyto události vhodnou volbou, protože umí upoutat pozornost na váš dekolt, čímž zamaskujete jiné nedostatky. Vybírat můžete výrazné designy i barvy. Ve správné kombinaci se hodí i k džínám a triku.  

Stříbrné nebo zlaté visací náušnice 

Ke koktejlovým šatům volte výrazné, tzv. Lustrové (visací) náušnice. Hodí se na všechny typy slavnostních událostí, podobně jako výrazné náhrdelníky. Vybrat si můžete i jednodušší stříbrné nebo zlaté modely zdobené kamínky. Nebojte se rozšířit sbírku i o extravagantní modely.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *