4 tipy, jak být na plese prostě krásná

Ples je událostí, kdy se žena může obléci do nejkrásnějších šatů a mít na sobě úžasné šperky, díky kterým zazáří. Vhodně zvolené šperky podtrhnou celý model a dodají mu patřičný punc elegance. Inspirujte se našimi tipy, jak vybrat šperky na ples.  

Vybírejte šperk podle výstřihu šatů 

Skvělým pomocníkem při výběru vhodného šperku je výstřih šatů. K véčkovému výstřihu zvolte perlový nebo korálový náhrdelník, který podtrhne vaši eleganci. Pro korzet nebo šaty bez ramínek je dobré zvolit úzký náhrdelník, který opticky protáhne krk.  

Náušnice zvolte podle účesu. Třpytivé a blýskavé náušnice se hodí pro vyčesané účesy. V případě, že vás zdobí čelenka, pak raději sáhněte po jemných a nenápadných náušnicích.  

jaké šperky na ples
Nechybí holkám něco na krku nebo něco výraznějšího na krku?

Výrazným náhrdelníkem upoutáte pozornost  

Pro ženy, které hodlají být na plese nepřehlédnutelné, jsou vhodné výrazné šperky, kterými upoutají okamžitě pozornost. Pěkným kouskem pak je třpytivý náhrdelník, který ženu rozzáří, vyzdvihne její krásu. U vyčesaných účesů se nebojte použít kolekce šperků, které zahrnují náhrdelník i náušnice stejného vzhledu.  

Nezapomeňte, že v jednoduchosti je krása, proto je důležité, abyste měli výrazné šperky k jednoduchým šatům. Třpytivé šperky krásně vyniknou na jednobarevných šatech, navíc jim dodá patřičný šmrnc. Výrazné náušnice či náhrdelník zajistí, že budete i v davu nepřehlédnutelná.  

Když si na šperky nepotrpíte  

Šperky jsou krásné, nicméně ne každá žena je ráda nosí nebo je umí nosit. Naštěstí existuje celá řada způsobů, jak se stát krásnou a nepřehlédnutelnou. Třpyt svým šatům dodáte psaníčkem, botama nebo nádhernou čelenkou do vlasů. Pomocí čelenky a různých třpytivých sponek můžete vykouzlit nádherný zdobný účes za pomoci kulmy či žehličky na vlasy.  

Také čtete:  5 metod, jak vyčistit stříbro

Jemné ozdoby do učí, na krk či zápěstí jsou krásné  

Pro plesy a společenské akce pravidlo v jednoduchosti je krása platí stejně jako pro jiné události. I s jemnými šperky dokážete vykouzlit nádherný plesový outfit. Rozmyslete si, zda zvolíte ozdobu uší, krku nebo zápěstí. Jemné šperky s jednoduchou linií bez zbytečných ozdobných prvků jsou velmi univerzální a můžete je využít pro různé příležitosti.  

šperky na plese diskotéce nebo akci
To už je možná moc:-) Ale – šperky k tanci prostě patří!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *