Je to on, mého srdce šampión? Může to být můj soused?

Díky sdílení žijeme...

Myslíte si, že jste svou životní lásku už potkali, ale nevyšlo to a už teď nemůžete žádnou jinou potkat? Omyl – pokud to skončilo, není to přece životní láska!

Je to ON?

Pokud hledáte „toho pravého“ životního partnera, někdy to mlže být běh na dlouhou trať. Říká se, že na každého z nás někde čeká spřízněná duše, ale jak máme vědět, kde ji hledat? Kde se nám schovává, že ji pořád nemůžeme najít?

Hlavně nevěřte romantickým filmům, kde na sebe vyvolení „náhodou“ natrefí a je z toho láska na celý život, kdy „žili šťastně až do smrti“. Ne nadarmo je to jenom film, protože do skutečnosti má rozhodně daleko.

Je třeba si projít různými vztahy, nabrat zkušenosti, co je ve vztahu třeba a čemu se naopak musíme vyhnout – a až na to budete pořádně připraveni, tak teprve potom přijde ta pravá láska. Klidně to může být, až budete v důchodu. Nečekejte na ni a hlavně na žádný vztah se neupínejte tak, že je to už konečně ono!

Vy si určitě myslíte, že to víte hned od začátku, že to je prostě ON! Ale počkejte si, není kam spěchat, nevymýšlejte si hned svatbu a děti jen proto, že jste zamilovaná a vše vidíte růžově, hlavně Vaši budoucnost. Je to nerozum, počkejte si pár let, pokud můžete a opravdu se přesvědčte, že je to to pravé, co Vám vydrží na celý život. Samozřejmě, nikdy to nebudete vědět stoprocentně, stát se může cokoliv, ale když už to přijde, musíte se snažit.

Muži mají dle výzkumu také více sexuálních partnerů, než ženy, tudíž se stává často, že ve vztahu dojde k nevěře. Průměrně jednou za život člověk svého partnera podvede. I přesto spousta z nás věří, že ta láska je stále pravá.

Pokud jste ji pořád nenašla, je třeba hledat. Není pravda, že „pravá láska si Vás najde sama“. Když budete sedět na gauči u televize, tak z ní Váš vysněný chlap těžko vyskočí – tak pokročilou technologii ještě nemáme.

Možná jste svou životní lásku již potkala a ani o tom nevíte, třeba je to kolega z práce nebo prodavač ve Vašem oblíbeném obchodě, ale musíte stále hledat a mít oči otevřené dokořán – tak vyrazte do ulic – do divadla, do kina, do restaurace, na festival – prostě kamkoli, kde je spousta lidí a možná budete překvapeni, kolik dalších tam svou životní lásku čeká.

0 komentářů