Na jakém prstu nosit prstýnky? Má to jednoduché vysvětlení

Díky sdílení žijeme...

Ring v knize - jaké to překvapení

Největší prsten na světě

Na jakých prstech se vlastně nosí prstýnky? A co když máte dva? A není to úplně jedno, ať si každý nosí prsten, kde chce? Správně, je to na každém, ale pokud se v této problematice chcete vyznat, čtěte dál. Pamatujte, že se zde nerozlišuje pravá a levá ruka, takže si alespoň v tomto můžete v klidu vybrat.

Významy prstů

Palec

Ne příliš běžné, nicméně symbolika tam je a to v podobě rodičů. Každého jednou čeká, že své bydlení s rodinou opustí. Proto když dáte dlaně i prsty k sobě, lze palec od ostatních lehce oddělit.

Ukazováček

Sourozenci. Obdoba palců, rovněž se jednou odstěhujete do vlastního a budete žít bez své rodiny. Jdou snáze oddělit.

Prostředníček

Střed Vašeho světa. Vy samotní. Základ, který musí zůstat stejný a pevný jako skála.

Prsteníček

Životní partnerství. Tady vidíte, že oddělování je horší, což znamená, že nejde oddělit, tak jako by nemělo jít oddělit Vaše manželství. Na prsteníčku byste tedy měli nosit Váš snubní prsten.

Malíček

Symbolizuje Vaše děti, které se jednoho dne rovněž oddělí, proto jdou malíčky od sebe lehce oddělit. Je to život, životní cesta, pro každého stejná.

Nošení více prstenů

1. případ: Nošení zásnubního a snubního prstýnku na jednom prstu. Proč ne? Pokud oba prstýnky spolu ladí, vypadá to pak dobře. Jenom pamatujte, že zásnubní by se měl nacházet výš, tzn. snubní dole – blíž ke kořenu prstu. Nejspíš kvůli jeho větší bezpečnosti.

2. případ: Oba prstýnky na jedné ruce. Není to nic proti ničemu. Jestli Váš dva prstýnky na jedné ruce nějak tíží, není problém ten zásnubní, protože je méně důležitý přesunout na prostředník.

3. případ: Každý prsten na prsteníčku, tzn. na levé a pravé ruce. Ideální varianta, pokud oba prstýnky vypadají skvostně a chcete, aby byly co nejvíce vidět. Ozdobí obě dvě Vaše ruce, takže pro mě je toto nejpřijatelnější varianta:)

0 komentářů