Kde NAJÍT konečně normálního chlapa?

Díky sdílení žijeme...

Už Vás nebaví se každé ráno budit sama a vracet se do prázdného bytu? Vždyť ve dvou se to přece táhne lépe, tak proč jste zrovna Vy pořád sama?

Jste pořád sama a už Vás to nebaví a Vy v jednom kuse přemýšlíte, proč tomu tak je? Proč nemáte žádného partnera a možná už i spokojenou rodinu, po které už toužíte? Možná je třeba přestat přemýšlet a začít trochu jednat.

Napadlo Vás už někdy, že může být chyba i v tom, jakým způsobem toho životního partnera hledáte? Nikdy není pozdě na to, zkusit to jinak.

Dřívější „model“ partnerství, už se o hodně změnil. Naše maminky a babičky byly zvyklé, že ve dvaceti letech už byly vdané a minimálně očekávaly příchod prvního dítěte, pokud již nějaké neměly. Své partnery si tenkrát vybíraly ve škole či na odpoledních „čajácích“, což byly tehdejší tancovačky – a prakticky více možností k seznámení ani moc neměly, asi proto to bylo v tehdejší době tak jednoduché. Ale dnes už je těch cest k seznámení mnohem víc a tím pádem jsme všichni, jak muži, tak ženy, o dost vybíravější.

Kde teda pořád hledat?

Dnes už se nikdo do sňatku nežene i z toho důvodu, že není problém se také s dotyčným rozvézt, ale dnes už je to prakticky trend, že každé druhé uzavřené manželství končí rozvodem. Jen se podívejte okolo sebe – kolik znáte lidí, kteří už si rozvodem prošli? No málo jich nebude. Takže nikdo se do sňatku nežene jen tak, „z blbosti“. Dříve byl rozvod znakem velké prohry a dotyčný byl kvůli tomu středem pozornosti, proto byla rozvodovost o dost nižší, než je v dnešní době.

Seznamky, aplikace…

Do módy se dostal trend seznamování přes internet. Kde jinde byste našly koncentraci tolika mužů na jednom místě? A ještě nezadaných? Pokud vidíte muže venku, nikdy nevíte, jak na tom vlastně je, jestli někoho má, co rád dělá, kolik je mu let, jaké má rodinné zázemí a podobné otázky, které Vás automaticky hned zajímají po tom, co Vás muž zaujme. Na internetových seznamkách najdete všechny tyhle informace pohromadě a jednoduše si vyberete toho, kdo se k Vám hodí nejvíce. Je třeba jen vědět, kde přesně hledat právě to, co potřebujete. Tak se na ten internet podívejte, nic Vás to nebude stát a možná najdete lásku svého života. Zkuste třeba Badoo, který je osvědčený a dlouhodobě fungující.

Rozhodně nezapomínejte na aplikace, z těch nejznámějších například Tinder.

V práci

Jako číslo dvě je práce. Větší firma. Je to zaručený způsob, jak během jednoho dne potkat až desítky „normálních“ mužů. Mladých, nezadaných, s prací, případně vlastním bydlením.

Oslňte v prvních dnech a vytvoříte si tak hned několik zájemců, kteří budou čekat na tu pravou chvíli se s Vámi dát do řeči.

Ve sportovních kroužcích

Jako číslo jedna, jako vysoce doporučená metoda je seznámit se při sportovních aktivitách. Běh, badminton, plavání, turistika s neznámými lidmi – na Facebooku je několik skupin, kde se tihle zájemci sdružují… Mám mezi sebou několik známých, co si takto našli „sportovce“, chlapy se zájmy a ne pecky.

0 komentářů